Dinsdag 16 juni 2026 vieren we de jubileumeditie van het jaarlijkse NABON-BOOG Symposium én het 5e BOOG lustrum!
De bijeenkomst vindt plaats centraal in Nederland: in de middag ongeveer van 14-18 u het symposium met aansluitend een maaltijd waarna de feestelijke lustrum bijeenkomst zal starten!
Tijdens het wetenschappelijk middagprogramma praten we u bij over de nieuwste inzichten op het gebied van borstkankerbehandeling en -diagnostiek. We werken aan een afwisselend programma vol inspiratie, kennisdeling en waardevolle ontmoetingen met collega’s uit het veld.
De combinatie van deze 2 mijlpalen vraagt natuurlijk om een feestelijk tintje! Daarom nodigen we u van harte uit om aansluitend aan het middagprogramma aanwezig te zijn bij het avondprogramma. Hoewel de details nog even een verrassing blijven, beloven we een inspirerende, verbindende en feestelijke afsluiting van de dag die u niet wilt missen.
Wilt u weten wat u kunt verwachten en wanneer de registratie opent?
Binnenkort volgt meer informatie, houd onze berichten dus goed in de gaten.
We kijken ernaar uit om u tijdens deze bijzondere dag te verwelkomen!