OPTImaL Investigator meeting

Schrijf je nu in voor de OPTImaL investigator meeting op dinsdag 2 september 2025!

Agenda

Op dinsdag 2 september 2025 vindt er een investigator meeting plaats voor de BOOG 2024-03 OPTImaL studie, met als thema: ‘Boost OPTImaL”: patiëntenvoorlichting en inclusie‘. We hebben hiervoor twee momenten ingepland: van 8:15-9:15 uur en van 16:30-17:30 uur.

Tijdens de opstart van de studie hebben we gemerkt dat het voorlichten van patiënten uitdagend kan zijn. We willen daarom graag onze ervaringen delen over het voorlichten van patiënten. Daarnaast hebben we een hulpmiddel ontwikkeld dat bij de voorlichting van patiënten kan helpen en deze willen we graag met jullie delen. Tot slot vinden het belangrijk wat jullie ervaring is tijdens het voorlichten van patiënten en hoe de screenings en inclusies van deze patiënten zijn verlopen. Vragen en opmerkingen hierover kunnen alvast worden meegestuurd via het inschrijfformulier. Tijdens de meeting is er uiteraard ook ruimte voor het stellen van vragen en delen van ervaringen.

Primair is de meeting bedoeld voor zorgverleners die patiënten voorlichten, maar alle studieteamleden zijn natuurlijk van harte welkom.

 

Inschrijven

Graag ontvangen we jullie inschrijving en vragen uiterlijk 27 aug as. via onderstaand formulier:

Schrijf je hier in

We hopen jullie aanstaande 2 september tijdens een van de bijeenkomsten te zien!

Inloggen